Hanger_Witgoud_Briljanten_Tweedehands_Cv-2282_Juwelier_Clem_Vercammen.jpg
Clem Vercammen

Juweel Hanger witgoud 18 karaat briljant 'CV-2282 TWDH'

JuweelHanger
EdelsteenBriljant
Uitverkocht

Omschrijving

Pré-Owned Hanger in 18 Karaat Witgoud met Briljanten

Deze elegante strakke tweedehands hanger is vervaardigd uit 18 karaat witgoud en gezet met schitterende briljanten. Het tijdloze ontwerp maakt deze hanger een perfect juweel voor elke gelegenheid.

  • Materiaal: 18 karaat witgoud
  • Briljanten: 44 stuks
  • Lengte: 3,4 cm
  • Gewicht: 5,2 gram
  • Conditie: Schitterende staat

Het juweel is beschikbaar in onze zaak en kan vrijblijvend worden bezichtigd. Wij raden aan om vooraf te informeren naar de beschikbaarheid, aangezien het juweel inmiddels verkocht kan zijn.

Heeft u vragen over deze hanger of andere juwelen? Neem gerust contact met ons op, wij helpen u graag verder.

Referentie: CV-2282

Algemeen

  • MerkClem Vercammen
  • JuweelHanger
  • ReferentieCV-2282
  • Garantie1 Jaar

Materiaal

  • Materiaal & kleurGoud 18 karaat
  • EdelstenenBriljant

Afmetingen

    Meer over Clem Vercammen

    Een horloge dient niet alleen mooi maar ook kwalitatief te zijn. Bij Clem Vercammen vind je alle beste horloge merken, waaronder de vakkundige Breitling en Omega horloges. Of je nu een mechanische of een quartz horloge wenst, je vindt in ons aanbod vast je favoriete model.

    Daarnaast bieden we ook een ruim aanbod aan ringen, en kan je ook bij ons terecht als je een trouwring of verlovingsring kopen wil.

    Bij juwelier Clem Vercammen kan u terecht voor de aankoop van gouden en zilveren juwelen al dan niet gezet met edelstenen, kleurstenen of in combinaties met parels. 

    Kijk eens rond op onze website, of breng een bezoekje aan onze physieke winkel in hartje Heist-op-den-Berg.

    Bekijk alle juwelen van Clem Vercammen