276430 01 Balmain B45913342 Juwelier Clem Vercammen.jpg
  • Be Balmain
Balmain
Horloge Balmain Be Balmain 33mm B4591.33.42
Kastdiameter: 33 mm
CollectieBe Balmain
MateriaalStaal
BinnenwerkQuartz
Kleur: Zilverkleurig / Roos Staal
Leveringsperiode: In voorraad - 2 à 3 dagen
Omschrijving
Balmain Be Balmain 33 mm B4591.33.42
De stijlvolle roze moonphase wijzerplaat met klassieke Romeinse indexen geeft het horloge een elegante en romantische uitstraling. De bijzondere zeshoekige kast van 33 mm zorgt voor een eigentijdse look, terwijl de slanke kastdikte van 8,15 mm garant staat voor comfortabel draaggemak. De volledig roestvrijstalen kast en band versterken het luxueuze karakter van dit model en maken het perfect geschikt voor dagelijks gebruik én speciale gelegenheden.
Specificaties
  • Merk: Balmain
  • Collectie: Be Balmain
  • Referentie: B4591.33.42
  • Swiss Made
  • Uurwerk: Quartz
  • Kaliber: ETA F05.841
  • Kastdiameter: 33 mm
  • Kastdikte: 8,15 mm
  • Kastmateriaal: Roestvrij staal
  • Vorm kast: Zeshoekig
  • Kleur wijzerplaat: Roze moonphase
  • Glas: Saffierglas
  • Waterdichtheid: 5 bar
  • Bandmateriaal: Roestvrij staal
  • Gewicht: 110 gram
  • Doelgroep: Dames
Algemeen
  • MerkBalmain
  • ReferentieB4591.33.42
  • BinnenwerkQuartz
  • ComplicatiesDatum
    Moonphase
    Quartz
  • Garantie2 Jaar
Materiaal
  • WijzerplaatRoos
  • HorlogekastStaal
  • GlasSaffierglas
  • HorlogebandStaal
  • Kleur bandZilverkleurig
Afmetingen
  • Kastdiameter33 mm