Tag_Heuer_Aquaracer_Waf1123BB0807_Tweedehands_90814-997_Juwelier_Clem_Vercammen.jpg
  • Aquaracer
Tag Heuer

Horloge TAG Heuer Aquaracer 300m WAF1123.BB0807 '90814-997-TWDH'

Kastdiameter: 39 mm

CollectieAquaracer
MateriaalStaal
BinnenwerkQuartz

Kleur: Bicolorkleurig / Zwart Staal

€ 770,00
Leveringsperiode: In voorraad - 2 à 3 dagen

Omschrijving

TAG Heuer Aquaracer WAF1123.BB0807 – Pré-Owned

Deze tweedehands TAG Heuer Aquaracer met referentie WAF1123.BB0807 is een stijlvol en sportief herenhorloge, vervaardigd uit een 39 mm bicolor roestvrijstalen kast en armband. De zwarte wijzerplaat met datumaanduiding zorgt voor een elegante, maar functionele uitstraling.

Het horloge verkeert in uitstekende conditie en is momenteel aanwezig in onze zaak. U bent van harte welkom om het vrijblijvend te komen bezichtigen.

Let op: de originele TAG Heuer box en documenten zijn bij dit exemplaar niet aanwezig.

Tip: Om teleurstellingen te voorkomen, raden wij aan om vooraf contact op te nemen om te verifiëren of het horloge nog beschikbaar is.

Voor verdere vragen over dit horloge of andere modellen uit onze collectie, kunt u steeds contact opnemen met onze zaak. Wij staan u graag te woord met professioneel advies.

Onze referentie: 90814-997

Algemeen

  • MerkTag Heuer
  • CollectieAquaracer
  • ReferentieWAF1123.BB0807
  • BinnenwerkQuartz
  • ComplicatiesDatum
    Quartz
  • Garantie1 Jaar

Materiaal

  • WijzerplaatZwart
  • HorlogekastStaal
  • GlasSaffierglas
  • HorlogebandStaal
  • Kleur bandBicolorkleurig

Afmetingen

  • Kastdiameter39 mm
  • Waterdichtheid300 Meter

Meer over Tag Heuer

'Time never stops, why should we?'

Jack Heuer

Edouard Heuer is de pionier van de geschiedenis van het Zwitsers horloge merk TAG Heuer dat start in 1860. Hij opent een eerste horlogeatelier in Saint Imier. In 1887 wordt het oscilating pinoin uitgevonden, wat tot op vandaag het cruciaal onderdeel is van de chronograaf. 

Verder in de tijd worden meer mijlpalen gerealiseerd, zoals daar zijn; ontwikkeling van de eerste 12u klok in het dashbord van een auto, de eerste 1/100 handchronograaf, het eerste Zwitsers horloge in de ruimte...

Jack Heuer zet deze rol als pionier verder. Hij realiseert in 1963 het eerste Carrera model, natuurlijk geïnspireerd door de auto races en ontwikkeld voor de professionele auto piloten. De volgende belangrijke stappen in de geschiedenis van TAG Heuer zijn het ontwikkelen van de Calibre 11, te vinden in het model Monaco, zoals Steve McQueen in 1971 tijdens de film Le Mans. Dichter in de tijd heeft TAG Heuer het eerste horloge ontwerpen dat aangedreven wordt met riemen, in het model Monaco V4, later wordt een prijs gewonnen op het prestigieuze Geneva Watchmaking Grand Prix met het horloge de Mikrogirder.  

Maar er is een nieuw tijdperk aangebroken. De SmartWatch heeft zijn intrede genomen. TAG Heuer heeft hiervoor het horloge ontwikkeld, samen met Intel en Samsung: the TAG Heuer Connected.

Dit zijn de families van horloge merk TAG Heuer

  • Formula 1
  • AquaRacer
  • Carrera
  • Monaco
  • TAG Heuer Connected

We beschikken met onze zaak over een certified TAG Heuer herstelatelier. U kan steeds vrijblijvend het TAG Heuer horloge bezorgen voor een periodiek onderhoud, of voor een volledige revisie van het gangwerk.

Heeft u verder vragen over horloge merken, kan u steeds contact opnemen met onze zaak. Bekijk snel het aanbod kwalitatieve horloge merken en bijzondere horloge merken bij Clem Vercammen. 

Bekijk alle horloges van Tag Heuer
Tag_Heuer_Carrera_Monaco_Aquaracer_Formula_dealer_Clem_Vercammen_05.jpg