Hanger_Tweedehands_Innocence_18K_Witgoud_Briljant_juwelier_Clem_Vercammen_42913-800_1.jpg
Innocence

Juweel Innocence Hanger Witgoud 18 karaat Briljant '800-TWDH'

JuweelHanger
EdelsteenBriljant
€ 550,00
 Geen - Een
Leveringsperiode: In voorraad - 2 à 3 dagen

Omschrijving

Dit tweedehands juweel is te koop in onze zaak. Het betreft een creatie van Innocence, een hanger in 18 karaat witgoud. De hanger is gezet met briljanten. 

  • Het juweel is aanwezig in onze zaak, u kan steeds vrijblijvend langskomen.
  • Witgoud 18K
  • Briljanten: 68 stuks - 1.38ct - G/VS
  • Afmeting: 2cm  op 1,5cm
  • Het juweel verkeert in een uitstekende conditie.

TIP: U kan het juweel ook bezichtigen in onze zaak, maar informeer eerst even dat het juweel toch nog op voorraad is en niet net verkocht is.

Heeft u verder vragen omtrent dit juweel, of voor alle andere vragen kan u steeds contact nemen. We zullen u graag te woord staan.

Onze referentie: 42913/800

Algemeen

  • MerkInnocence
  • JuweelHanger

Materiaal

  • Materiaal & kleurWitgoud 18 karaat
  • EdelstenenBriljant

Afmetingen

    Meer over Innocence

    Het Belgische merk Innocence maakt prachtige juwelen van 18kt goud, bezet met diamanten van hoge kwaliteit en ontwikkeld volgens de hoogste kwaliteitsstandaard. Alle Innocence juwelen zijn gegraveerd met het Innocence logo.

    Innonce juwelen symboliseren de innerlijke kracht van de vrouw, maar ook bewust genieten van het leven.

    Bekijk alle juwelen van Innocence