Horloge Tissot Seastar T1202102211100

  • Seastar
Horloge Tissot Seastar T1202102211100
Horloge Tissot Seastar T1202102211100
Horloge Tissot Seastar T1202102211100
Horloge Tissot Seastar T1202102211100
Horloge Tissot Seastar T1202102211100
Alt text
Alt text
Alt text
Alt text
Alt text
€ 495,00
Leveringsperiode: In voorraad - 2 à 3 dagen
MerkTissot
CollectieSeastar
ReferentieT1202102211100
BinnenwerkQuartz
ComplicatiesQuartz
WijzerplaatParelmoer
HorlogekastStaal
Waterdichtheid300 Meter
Kastdiameter36 mm
GlasSaffierglas
HorlogebandStaal
Kleur bandBicolorkleurig
Garantie2 Jaar

Tissot Sport Quartz – Stijlvol en robuust met rose goud PVD coating

Dit prachtige Tissot Sport Quartz horloge combineert sportieve functionaliteit met elegante details. Met een kast van 36 mm gemaakt van hoogwaardig 316L roestvrij staal afgewerkt met een verfijnde rose goud PVD-coating, straalt dit horloge klasse en duurzaamheid uit. Het horloge is uitgerust met een wit parelmoeren wijzerplaat die wordt geaccentueerd door heldere indexen en wijzers voorzien van Super-LumiNova® voor perfecte afleesbaarheid, ook bij weinig licht.

De tegen de klok in draaibare lunette en de geschroefde kroon en achterdeksel zorgen voor optimale bescherming en maken het horloge waterbestendig tot maar liefst 30 bar (300 meter), waardoor het uitstekend geschikt is voor zwemmers en duikers.

Voorzien van een krasbestendig saffierglas met dubbelzijdige antireflecterende coating, blijft de wijzerplaat altijd goed zichtbaar, ongeacht de lichtomstandigheden. Het Zwitserse quartz uurwerk garandeert nauwkeurige tijdmeting en betrouwbaarheid.

De stijlvolle grijs-rosegouden PVD-gecoate roestvrijstalen band met vouwsluiting en beveiliging met drukknoppen zorgt voor een comfortabele en veilige pasvorm. De band is eenvoudig te verwisselen dankzij de quick release functie.

 
 
Een sportief horloge met een luxueuze touch, perfect voor dagelijks gebruik en elke wateractiviteit. Bezoek Juwelier Clem Vercammen voor een vrijblijvende bezichtiging.

Meer over Tissot

Charles-Emile wilde het bedrijf groter maken en ook buiten Zwitserland bekendheid verkrijgen. Nog voor de oprichting van het bedrijf en tijdens zijn studie voor horlogemaker reisde hij in 1848 al naar de Verenigde Staten. In 1858 vertrok hij richting Rusland, waar de Savonette-zakhorloges goed verkochten. Ook ging hij naar de Verenigde Staten en Latijns-Amerika waar het bedrijf vanaf 1866 commercieel actief was. Intussen bleek Tissot ook in Europa succesvol en won meerdere medailles op de wereldtentoonstellingen van1900 (Parijs) en 1894 (Antwerpen). Ook won het bedrijf in 1900 een grand prix op de grote tentoonstelling in Parijs.

In 1930 ging Tissot samenwerken met Omega en de Tissot-Omegahorloges uit die tijd zijn verzamelobjecten geworden.

Sinds 1983 is Tissot onderdeel van de Swatch Group en met verkooppunten in meer dan 150 landen is het de grootste horlogeproducent en -distributeur in de wereld.

Tissot is officieel tijdwaarnemer bij verschillende wereldkampioenschappen, zoals wielrennen, motorraces, schermen en ijshockey.

Bekijk alle horloges van Tissot