257086_01_Tissot_T-Sport_PRC200_T1144171105700_Juwelier_Clem_Vercammen.jpg
  • PRC200
Tissot

Horloge Tissot T-Sport PRC200 T114.417.11.057.00

Kastdiameter: 43 mm

CollectiePRC200
MateriaalStaal
BinnenwerkQuartz

Kleur: Zilverkleurig / Zwart Staal

€ 545,00
Leveringsperiode: In voorraad - 2 à 3 dagen

Omschrijving

De vele partnerschappen van Tissot in de sportwereld zijn een bron van inspiratie. De horloges uit de Tissot T-Sport collectie hebben alles wat je wilt in een sport horloge, ze zijn precies, tijdloos en stijlvol.

Deze collectie heeft een horloge voor iedereen, van sportief tot echte klassiekers. U zult zeker uw perfecte match vinden binnen de Tissot PRC 200-familie. Na het enorme succes van de Tissot PRS200-sportlijn, besloot Tissot om een sportuurwerk uit te brengen dat ook waterdicht is tot 20 bar (200 m / 660 ft) maar met een meer klassieke look en feel: de Tissot PRC200. Door de verkleinde bezel lijkt de wijzerplaat erg groot en kan de tijd duidelijk worden afgelezen. Deze leesbaarheid wordt benadrukt door het gebruik van superluminova voor de indexen en wijzers.

Deze Tissot T114.417.11.057.00 uit de T-Sport PRC200 collectie is vervaardigd uit een 43mm zilverkleurige staal kast en band. Het horloge heeft een zwarte wijzerplaat met een datum aanduiding en een chronograaf.

De Tissot wordt geleverd met een originele Tissot box, vergezeld met alle documenten en de garantie kaart.

Wenst u meer informatie ivm het horloge, de collectie van Tissot, kan u steeds contact opnemen. We zullen u graag te woord staan.

Algemeen

  • MerkTissot
  • CollectiePRC200
  • ReferentieT1144171105700
  • BinnenwerkQuartz
  • ComplicatiesChronograaf
    Datum
    Quartz
  • Garantie2 Jaar

Materiaal

  • WijzerplaatZwart
  • HorlogekastStaal
  • GlasSaffierglas
  • HorlogebandStaal
  • Kleur bandZilverkleurig

Afmetingen

  • Kastdiameter43 mm
  • Waterdichtheid200 Meter

Meer over Tissot

Charles-Emile wilde het bedrijf groter maken en ook buiten Zwitserland bekendheid verkrijgen. Nog voor de oprichting van het bedrijf en tijdens zijn studie voor horlogemaker reisde hij in 1848 al naar de Verenigde Staten. In 1858 vertrok hij richting Rusland, waar de Savonette-zakhorloges goed verkochten. Ook ging hij naar de Verenigde Staten en Latijns-Amerika waar het bedrijf vanaf 1866 commercieel actief was. Intussen bleek Tissot ook in Europa succesvol en won meerdere medailles op de wereldtentoonstellingen van1900 (Parijs) en 1894 (Antwerpen). Ook won het bedrijf in 1900 een grand prix op de grote tentoonstelling in Parijs.

In 1930 ging Tissot samenwerken met Omega en de Tissot-Omegahorloges uit die tijd zijn verzamelobjecten geworden.

Sinds 1983 is Tissot onderdeel van de Swatch Group en met verkooppunten in meer dan 150 landen is het de grootste horlogeproducent en -distributeur in de wereld.

Tissot is officieel tijdwaarnemer bij verschillende wereldkampioenschappen, zoals wielrennen, motorraces, schermen en ijshockey.

Bekijk alle horloges van Tissot