OMEGA Seamaster Diver 300M Chronograph

Bekijk alle horloges van Omega
OMEGA Seamaster Diver 300M Chronograph
OMEGA Seamaster Diver 300M Chronograph
OMEGA Seamaster Diver 300M Chronograph
OMEGA Seamaster Diver 300M Chronograph
OMEGA Seamaster Diver 300M Chronograph
OMEGA Seamaster Diver 300M Chronograph
OMEGA Seamaster Diver 300M Chronograph

007 First Light

OMEGA zet zijn legendarische samenwerking met James Bond verder met de introductie van een bijzonder nieuw horloge: de Seamaster Diver 300M Chronograph 007 First Light. Het horloge speelt een centrale rol in de binnenkort te verschijnen videogame 007 First Light en wordt toegevoegd aan de bestaande James Bond-collectie van OMEGA.

De videogame, ontwikkeld door IO Interactive in samenwerking met Amazon MGM Studios, verschijnt wereldwijd op 27 mei 2026 en vertelt het verhaal van een jonge James Bond. In het spel draagt Bond een Seamaster Diver 300M Chronograph uitgerust met futuristische functies zoals een hackapparaat en een krachtige laserband, een essentieel hulpmiddel tijdens zijn missies.

Een uniek James Bond-horloge

Deze nieuwe creatie is de allereerste chronograaf in de geschiedenis van de Seamaster Diver 300M van James Bond. Het 44 mm horloge in roestvrij staal combineert een sportieve uitstraling met technische verfijning.

Opvallende details zijn onder meer:

  • een zwarte keramische lunette met witte geëmailleerde duikschaal
  • gepolijste zwarte keramische drukknoppen
  • een zwarte keramische wijzerplaat met de kenmerkende Diver-golven
  • PVD-bronsgouden accenten op de subwijzerplaat en chronograafsecondenwijzer
  • wit Super-LumiNova op de wijzers en indexen
  • een exclusieve NATO-band

Binnenin tikt het OMEGA Co-Axial Master Chronometer Calibre 9900, zichtbaar door de saffierglazen achterkant met speciaal 007 First Light-logo.

Slechts enkele exemplaren beschikbaar

Van dit uitzonderlijke model zijn slechts enkele exemplaren beschikbaar in België. Eén daarvan is exclusief te ontdekken in onze zaak. Ben je James Bond-liefhebber, verzamelaar of gepassioneerd horlogefan? Dan is dit de perfecte kans om een bijzonder stuk uit de wereld van 007 in jouw bezit te krijgen.

Bezoek onze zaak of contacteer ons

Wens je meer informatie over de OMEGA Seamaster Diver 300M Chronograph 007 First Light of wil je dit exclusieve exemplaar ontdekken? Contacteer ons vrijblijvend of kom langs in onze zaak om dit OMEGA-horloge te bewonderen.

23/05/2026

Divider