275992 01 Naiomy Collier N6I51 Juwelier Clem Vercammen.jpg
  • SILVER
Naiomy

Juweel NAIOMY SILVER COLLIER N6I51

CollectieNaiomy Silver
JuweelKetting
EdelsteenZirconium
€ 185,00
Leveringsperiode: In voorraad - 2 à 3 dagen

Omschrijving

De Naiomy collier N6I51 is een elegante en eigentijdse halsketting met een verfijnd schakelontwerp. Deze ketting is vervaardigd uit zilver en afgewerkt met een warme geel vergulde laag die zorgt voor een luxueuze en tijdloze uitstraling.

Het design met drie schakels geeft de collier een modern en speels karakter, terwijl de fonkelende zirconium steentjes zorgen voor een subtiele, elegante schittering. Dankzij de verstelbare lengte van 42+3 cm kan de ketting eenvoudig aangepast worden voor de perfecte pasvorm. Met een gewicht van 3,7 gram is ze licht en comfortabel om dagelijks te dragen.

De Naiomy collier N6I51 is een stijlvolle keuze die verfijning en moderne elegantie moeiteloos combineert.

Algemeen

  • MerkNaiomy
  • JuweelKetting
  • CollectieNaiomy Silver
  • ReferentieN6I51
  • Garantie2 Jaar

Materiaal

  • Materiaal & kleurZilver 925
  • EdelstenenZirconium

Afmetingen

    Meer over Naiomy

    Naiomy Moments

    Schattig of gedistingueerd, kleurrijk of ingetogen, klassiek of speels, de vele gedaanten van Naiomy Moments maken van elk moment een pareltje om te koesteren

    Naiomy Gold

    Glam queens en hopeloze romantici zijn gewaarschuwd: 9-karaats goud in al zijn facetten, hangers en ringen met steentjes in een zonovergoten kleurenpallet, speelse figuurtjes en tijdloze classics met schitterend zirconium... you name it, Naiomy Gold has it.

    Naiomy Silver

    Als jong Belgisch merk verenigt Naiomy zilver hoofdzakelijk met zirconium en leer in een verfrissende collectie ringen, halskettingen, oorringen en armbanden.

    Naiomy Princess

    De collectie bestaat uit een gamma zilver en een reeks in goud. Kleine prinsesjes kunnen kiezen uit de fijnste armbandjes, de schattigste oorhangertjes of –knopjes en de leukste kettinkjes. De motiefjes die de revue passeren zijn beertjes, strikjes, kersjes, dolfijntjes, bloemetjes, klavertjes... en voor kleine Assepoesjes zijn er zelfs roze schoentjes die doen denken aan het glazen muiltje.

    Bekijk alle juwelen van Naiomy
    N7C06_Ring_Naiomy_Silver_juwelier_Clem_Vercammen_99_17.jpg