
Juweel GENTO ARMBAND VL169/18
Omschrijving
Zilveren Armband 925 Bi Color met Zirkonium Infinity – VL169/18
Deze verfijnde armband van Juwelier Clem Vercammen is vervaardigd uit hoogwaardig 925 sterling zilver in een elegante bi color uitvoering. De combinatie van zilver en warme goudkleurige accenten geeft het juweel een moderne en stijlvolle uitstraling.
Het infinity teken vormt het centrale element van deze armband en staat symbool voor eeuwigheid, verbondenheid en oneindige liefde. Het symbool is verfijnd afgewerkt met fonkelende zirkonium stenen die zorgen voor een subtiele schittering en extra luxe uitstraling.
Met een lengte van 18 cm sluit de armband mooi aan rond de pols en biedt hij een comfortabele pasvorm. Dankzij het tijdloze ontwerp is dit sieraad perfect om dagelijks te dragen of als betekenisvol geschenk voor een bijzonder moment.
Referentie: VL169/18
Lengte: 18 cm
Materiaal: 925 sterling zilver bi color
Afwerking: Zirkonium stenen met infinity symbool
Ontdek deze stijlvolle bi color armband online of kom langs bij Juwelier Clem Vercammen voor persoonlijk advies.
Lengte: 18 cm
Materiaal: 925 sterling zilver bi color
Afwerking: Zirkonium stenen met infinity symbool
Algemeen
- MerkGento Jewels
- JuweelArmband
- ReferentieVL169/18
- Garantie2 Jaar
Materiaal
- Materiaal & kleurZilver 925
- EdelstenenZirconium












