
Juweel AUCIELLE OORSTEKERS AE9012A
Omschrijving
De Aucielle Oorstekers AE9012A zijn een uitgesproken symbool van luxe en verfijning. Deze exclusieve oorstekers zijn vervaardigd uit 18 karaat geelgoud en bezet met lab grown diamanten met een totaalgewicht van maar liefst 1.00 caraat.
Het rijke diamantgewicht zorgt voor een indrukwekkende schittering, terwijl het warme geelgoud de stenen extra laat stralen. Het resultaat is een tijdloos en elegant juweel dat onmiddellijk in het oog springt zonder zijn verfijnde karakter te verliezen.
Deze oorstekers zijn ideaal voor wie houdt van een krachtige, luxueuze uitstraling en vormen een perfecte keuze voor bijzondere gelegenheden, maar kunnen ook dagelijks gedragen worden als statement piece.
Lab grown diamanten zijn optisch, chemisch en fysisch identiek aan natuurlijke diamanten en bieden dezelfde uitzonderlijke kwaliteit en briljantie, met een bewuste en duurzame meerwaarde.
Met de Aucielle AE9012A kiest u voor pure klasse en maximale schittering in een tijdloos ontwerp.
Specificaties
- Merk Aucielle
- Referentie AE9012A
- Type Oorstekers
- Materiaal 18 karaat geelgoud
- Diamant Lab grown
- Totaal diamantgewicht 1.00 caraat
Algemeen
- MerkAucielle
- JuweelOorstekers
- ReferentieAE9012A
- Garantie2 Jaar
Materiaal
- Materiaal & kleurGoud 18 karaat
Afmetingen
Meer over Aucielle
Met trots presenteren wij AUCIELLE,
de belichaming van ons streven naar het vinden van de unieke balans tussen stijl, gratie en betaalbaarheid. Elk juweel is vervaardigd uit 18 karaat goud en zorgvuldig geselecteerd met de nadruk op kwaliteit, elegantie en klasse. Deze tijdloze stukken zullen je vergezellen op elk moment van je leven.
Wij presenteren u het nieuwe merk 18-karaats sieraden van AUCIELLE voor de meest veeleisende dames, in fijne sieraden en een scherpe prijs met een verrassende lijn in zowel geelgoud als witgoud met zijn specifieke rhodiumlaag, waardoor deze sieraden duurzamer en mooier worden , en daarin zit een breed assortiment, ringen, oorbellen, kettingen, armbanden, hangers en nog veel meer, in dit merk zal de kwaliteit behouden blijven zoals gespecificeerd in het antwoord, en een punt bereiken tussen alle vele merken in sieraden.Elk juweel is gemaakt met een persoonlijke stijl om magie te creëren in de schoonheid van elk stuk.
de belichaming van ons streven naar het vinden van de unieke balans tussen stijl, gratie en betaalbaarheid. Elk juweel is vervaardigd uit 18 karaat goud en zorgvuldig geselecteerd met de nadruk op kwaliteit, elegantie en klasse. Deze tijdloze stukken zullen je vergezellen op elk moment van je leven.












