252994_01_Flanders_Briljant_Flanders_Cut_Collier_18_Karaat_222_222H.jpg
  • Flanders Cut
Flanders Collection

Juweel Flanders Collection Collier 222H Geelgoud 18K

JuweelCollier
€ 5.245,00
Leveringsperiode: In voorraad - 2 à 3 dagen

Omschrijving

Flanders Collection Collier 222H Geelgoud 18 Karaat met Diamanten

Het Flanders Collection Collier 222H is een schitterend en luxueus sieraad, vervaardigd uit 18 karaat geelgoud en prachtig bezet met Flanders Cut diamanten. Het collier bevat 1 centrale diamant van 0.32 CT, 2 diamanten van 0.36 CT en 10 zijdiamanten van 0.22 CT (GH kleur, hoogwaardige kwaliteit), waardoor het een elegante en sprankelende uitstraling krijgt.

Het warme geelgoud in combinatie met de zorgvuldig geslepen Flanders Cut diamanten zorgt voor een harmonieuze glans die perfect past bij zowel feestelijke gelegenheden als stijlvolle dagelijkse looks. Dit collier is een tijdloos statement van luxe en vakmanschap, ideaal als jubileumcadeau, bijzonder geschenk of verfijnd modeaccessoire.

Specificaties

  • Merk: Flanders Collection
  • Referentie: 222H
  • Materiaal: Geelgoud 18 karaat
  • Edelstenen: 1 diamant 0.32 CT + 2 diamanten 0.36 CT + 10 diamanten 0.22 CT,
  • GH kwaliteit, Flanders Cut
  • Stijl: Tijdloos, elegant

Algemeen

  • MerkFlanders Collection
  • JuweelCollier
  • Referentie222H
  • Garantie2 Jaar

Materiaal

  • Materiaal & kleurGoud 18 karaat

Afmetingen

    Meer over Flanders Collection

    De Flanders collection is een Belgische handgemaakte juwelencollectie en maakt gebruik van een bijzondere diamant.  

    De Flanders Cut werd in 1983 ontworpen, maar pas in 1987 voor het eerst geslepen. Deze 8-zijdige diamant werd voor het eerst geslepen in een klein atelier in de Antwerpse Kempen.

    De Flanders Cut heeft 61 facetten en bezit een zeer complexe symmetrie. Deze met precisie geslepen diamant behaalt een absolute schittering.

    The Flanders juwelen collectie is een juwelencollectie gecreëerd rond deze befaamde "Flanders Cut". Het koningshuis heeft enkele stukken in zijn bezit, zo is er zelfs een hanger naar koningin Mathilde genoemd.

    Deze schitterende en exclusieve briljant collectie is te koop bij Clem Vercammen, zowel offline als in onze online winkel.

    Bekijk alle juwelen van Flanders Collection
    Flanders_hanger_94L.jpg