273014_01_Naiomy_Collier_N5P56_Juwelier_Clem_Vercammen.png
  • SILVER
Naiomy

Juweel NAIOMY COLLIER N5P56

CollectieNaiomy Silver
JuweelKetting
EdelsteenZirconium
€ 125,00
Leveringsperiode: In voorraad - 2 à 3 dagen

Omschrijving

Naiomy Silver Hanger N5P56 – Glanzend Sterling Zilver met Zirconium

De Naiomy Silver hanger N5P56 is een verfijnd sieraad dat elegantie en tijdloze stijl combineert. Deze hanger is vervaardigd uit hoogwaardig 925 sterling zilver en afgewerkt met een glanzende laag rhodium en plaqué, wat zorgt voor een schitterende uitstraling en extra bescherming tegen verkleuring.

De hanger is versierd met fonkelende zirconium steentjes, die een subtiele en luxueuze glans toevoegen. Dankzij het tijdloze ontwerp is deze hanger perfect te combineren met verschillende kettingen en geschikt voor dagelijks gebruik of speciale gelegenheden.

Zoals alle Naiomy Silver juwelen wordt deze hanger geleverd in de originele Naiomy Silver verpakking, ideaal als cadeau of als elegante toevoeging aan je eigen collectie.

Ontdek de verfijnde schoonheid van Naiomy Silver bij Juwelier Clem Vercammen.

Algemeen

  • MerkNaiomy
  • JuweelKetting
  • CollectieNaiomy Silver
  • ReferentieN5P56
  • Garantie2 Jaar

Materiaal

  • Materiaal & kleurZilver 925
  • EdelstenenZirconium

Afmetingen

    Meer over Naiomy

    Naiomy Moments

    Schattig of gedistingueerd, kleurrijk of ingetogen, klassiek of speels, de vele gedaanten van Naiomy Moments maken van elk moment een pareltje om te koesteren

    Naiomy Gold

    Glam queens en hopeloze romantici zijn gewaarschuwd: 9-karaats goud in al zijn facetten, hangers en ringen met steentjes in een zonovergoten kleurenpallet, speelse figuurtjes en tijdloze classics met schitterend zirconium... you name it, Naiomy Gold has it.

    Naiomy Silver

    Als jong Belgisch merk verenigt Naiomy zilver hoofdzakelijk met zirconium en leer in een verfrissende collectie ringen, halskettingen, oorringen en armbanden.

    Naiomy Princess

    De collectie bestaat uit een gamma zilver en een reeks in goud. Kleine prinsesjes kunnen kiezen uit de fijnste armbandjes, de schattigste oorhangertjes of –knopjes en de leukste kettinkjes. De motiefjes die de revue passeren zijn beertjes, strikjes, kersjes, dolfijntjes, bloemetjes, klavertjes... en voor kleine Assepoesjes zijn er zelfs roze schoentjes die doen denken aan het glazen muiltje.

    Bekijk alle juwelen van Naiomy
    N7C06_Ring_Naiomy_Silver_juwelier_Clem_Vercammen_99_17.jpg