Lederwaren SECRID WALLET MINIWALLET VINTAGE BLUE

  • MINIWALLET
Lederwaren SECRID WALLET MINIWALLET VINTAGE BLUE
Lederwaren SECRID WALLET MINIWALLET VINTAGE BLUE
Lederwaren SECRID WALLET MINIWALLET VINTAGE BLUE
Alt text
Alt text
Alt text
€ 69,00
Leveringsperiode: In voorraad - 2 à 3 dagen
MerkSecrid Wallet
CollectieMiniWallet
ReferentieMV-BLUE
Materiaal & kleurLeder
Garantie2 Jaar

Secrid Miniwallet Vintage Blue – Compact, Slim en Veilig

De Secrid Miniwallet Vintage Blue is een perfecte balans tussen design, veiligheid en functionaliteit. Deze compacte wallet is de meest iconische uit de Secrid-collectie en biedt verrassend veel opbergruimte in een slank en stijlvol formaat.

Dankzij het gepatenteerde mechanisme schuif je je kaarten met één simpele beweging naar buiten – klaar voor gebruik. De robuuste aluminium behuizing beschermt je kaarten tegen buigen, breken en ongewenste RFID-scans (draadloze communicatie).

Het hoogwaardige lederen omhulsel biedt extra ruimte voor bankbiljetten, bonnetjes, visitekaartjes en extra kaarten.

Capaciteit:

  • 4 kaarten met reliëf of 6 platte kaarten in de Cardprotector
  • Tot 4 extra kaarten in het leren omhulsel
  • Bankbiljetten, bonnetjes en visitekaartjes

Eigenschappen:

  • Kleur: Vintage Blue
  • RFID-bescherming
  • Gemaakt in Nederland
  • Duurzaam geproduceerd
  • Compact, stijlvol en extreem praktisch – een onmisbare metgezel voor elke dag.

Verkrijgbaar via onze webshop en in de winkel van Juwelier Clem Vercammen.

Meer over Secrid Wallet

Secrid is een familiebedrijf, opgericht in 1997 door een Nederlands designerkoppel. Secrid producten zijn gemaakt in Nederland en zijn geassembleerd in sociale ondernemingen. Het gebruikte Europese leer is zorgvuldig gekozen en geproduceerd met de grootste zorg voor arbeidsnormen en het milieu.

Secrid wallets kunnen worden geregistreerd op secrid.com/register voor een derde jaar garantie
en een certificaat van echtheid. Onze portefeuilles zijn ontworpen om lang mee te gaan en zijn getest voor
een levensduur van minstens 100.000 bewerkingen.

De originele Cardprotector werd gelanceerd in 2009 en bekroond met een Red Dot Design Award. Deze Cardprotector beschermt kaarten tegen buigen en breken. Door het gebruik van aluminium beschermt deze ook tegen ongewenste draadloze communicatie (RFID-safe). Zo zitten al uw kaarten veilig in deze compacte Secrid Wallet.

 

Bekijk alle lederwaren van Secrid Wallet