Juweel ORAGE RING BA318

  • ZILVER
Juweel ORAGE RING BA318
Juweel ORAGE RING BA318
Alt text
Alt text
€ 105,00

54

Leveringsperiode: In voorraad - 2 à 3 dagen
MerkOrage
CollectieOrage Zilver
ReferentieBA318
JuweelRing
Materiaal & kleurZilver 925
EdelstenenZirconium
Garantie2 Jaar

Orage Silver Ring BA318 – Zilver 925 met Geel Pleetgoud & Zirkonia

De Orage Silver collectie staat voor creativiteit, elegantie en speelsheid. Elk juweel wordt vervaardigd uit Zilver 925 en is beschikbaar in verschillende kleuren en afwerkingen, zoals geel of rosé pleetgoud. Veel modellen worden afgewerkt met zirkonia, kleurstenen of parels, wat zorgt voor een verfijnde en hedendaagse uitstraling. Dankzij de toegankelijke prijzen en stijlvolle ontwerpen is deze collectie geschikt voor elke generatie.

Deze ring met referentie BA318 is gemaakt uit Zilver 925 met een elegante geel pleetgouden afwerking. De ring is bezet met fijn geslepen zirkonium steentjes, wat zorgt voor een subtiele schittering. Combineer deze ring gerust met een bijpassend juweel uit de collectie.

Specificaties:

Merk: Orage Silver
Referentie: BA318
Materiaal: Zilver 925
Afwerking: Geel pleetgoud & zirkonia
Stijl: Elegant, vrouwelijk en modern

Maatwerk & Atelier:
Wenst u een andere ringmaat? In ons eigen juwelenatelier passen wij dit juweel graag aan uw maat aan. Ook voor herstellingen of een persoonlijk ontwerp op maat kan u steeds bij ons terecht.

Heeft u vragen over dit juweel of over de collectie? Neem gerust contact met ons op, we helpen u met plezier verder.

 

Meer over Orage

Orage is een Belgisch merk met zilveren kwaliteitsjuwelen. Miss België draagt Orage juwelen.

Bekijk alle juwelen van Orage